Oferta Video

Gwarantujemy indywidualne podejście, staranność i troskę o szczegóły. Wasze uwagi i oczekiwania traktujemy poważnie, dlatego też wszystko, co niezbędne, ustalamy wcześniej, podczas spotkania.

Jesteśmy z Wami począwszy od Błogosławieństwa u Pana młodego, aż po ocepiny włącznie.
Pracę zazwyczaj kończymy o 1-2 w nocy. Film nagrywamy z użyciem sprzętu rejestrującego w jakości 4k / Full HD.

Korzystamy z cyfrowej rejestracji dźwięku, a więc będziesz pewny że podczas przysięgi małżeńskiej usłyszysz czysty, wyraźni głos, a nie tylko niewyraźne echo kościelne pełne szumów. Każdy film jest montowany od podstaw, nie korzystamy z gotowych szablonów w które wklejamy kadry i film jest gotowy w 6 dni.
Nad każdym filmem pracujemy indywidualnie. Film otrzymujecie Państwo na pendrive (Full HD lub 4k). Dodatkowo można zamówić wersję na płycie DVD (zwykła jakość) lub Blu-Ray (full HD). Do Państwa wyboru.
Gotowy film z animowanym menu wyboru scen, dostarczamy na płytach DVD lub płytach Blu-Ray z nadrukiem,w eleganckich Opakowaniach. Przy wyborze wersji na nośniku zewnętrznym, otrzymujecie pendrive z grawerem, również również w eleganckim opakowaniu.

 

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę:

                                                                                                    

Powyższe Pakiety wybrane są tak, aby pokazać różnicę między najtańszym, a najdroższym pakietem. Oczywiście to co znajduje się w pakiecie, można dowolnie modyfikować, i ustalamy to podczas spotkania. Powyższy Cennik nie stanowi oferty handlowej i służy wyłącznie w celach informacyjnych

Dodatkowe opcje do wyboru:

– Drugi operator

– Film z podziękowaniami dla rodziców

  • Scenariusz uzgadniamy z parą młodą, przygotowujemy autorskie gadżety, podczas nagrania zmieniamy lokalizacje, czas trwania nagrania to 1 dzień. Podczas nagrania wykorzystujemy sprzęt do filmowania z powietrza.
    Podziękowanie dla rodziców – Kliknij !

Ujęcia lotnicze z drona – filmowanie dronem

    • Z lotu ptaka filmujemy m.in. pejzaż wokół domu Pana i Pani młodej, moment wyjścia z Kościoła oraz przyjazd Młodej Pary pod Salę Weselną. Posiadamy zezwolenie Urzędu Lotnictwa Cywilnego na filmowanie z powietrza oraz odpowiednie uprawnienia. Ujęcia lotnicze wykonuje dodatkowy operator.Ujęcia z drona – Kliknij !

– Sesja plenerowa (innego dnia)
Sesja plenerowa – Kliknij !

– Film dostępny na trzech rodzajach nośników:   DVD, Blu-Ray (nadruki na płytach) lub dysk przenośny Pendrive 


opakowanie pendrive22                opakowanie pendriv333e