O Nas Studio Foto Video Arta Studio

Jesteśmy wielopokoleniową rodzinną firmą z długoletnimi tradycjami. Nasza siedziba znajduję się w Kamionce Małej (gmina Laskowa, powiat limanowski, małopolska).  Pracujemy głównie na terenie małopolski, lecz chętnie przyjmiemy również zlecenia z innych rejonów Polski.  Nasza ekipa zna się od zawsze, współpracujemy razem tak by wspólnie uzyskać materiał jak najlepszej jakości.

Działamy niezauważalnie i nie wchodzimy sobie w drogę, dla każdego z nas bardzo ważny jest zarówno film jak i fotografia. Mamy różnorodne pomysły dzięki czemu uzyskujemy ciekawe i dynamiczne ujęcia. Bardzo ważna jest dla nas praca podczas dnia ślubu i wesela, lecz wielką wagę przywiązujemy również do procesu postprodukcji. Cały czas szukamy nowych rozwiązań, bezustannie się rozwijając. Swoje filmy i zdjęcia tworzymy z prawdziwą pasją i oddaniem. 

 

 • Fotografie wykonujemy pełno klatkowymi aparatami firmy Nikon (D810).    

d810

 

 • Do nagrywania używamy kamer 4k firmy Panasonic

 

 • Dysponujemy stabilizatorem obrazu steadycam
  steadicam
 • W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalny Slider

  saaaasas
 • Dzięki rejestratorowi dźwięku firmy ZOOM H5, będziesz pewny że dźwięk będzie na najwyższym poziomie

  H5_Slant2 rejestrator dzwięku  
 • Do nagrywania z powietrza używamy drona DJI Phantom2 z GoPro4 na pokładzieDron Phantom 2

 

Z lotu ptaka filmujemy m.in. pejzaż wokół domu Pana i Pani młodej, moment wyjścia z Kościoła oraz przyjazd Młodej Pary pod Salę Weselną. Posiadamy zezwolenie Urzędu Lotnictwa Cywilnego na filmowanie z powietrza oraz odpowiednie uprawnienia i zgody do wideofilmowania w kościołach.

Z uwagi na ogromną rozpiętość Państwa oczekiwań, a tym samym możliwości realizacji filmów ślubnych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie i przed ślubem omawiamy wszelkie szczegóły co do długości filmu, wyboru nośnika (DVD, Blu-Ray, Full HD na nośniku zewnętrznym) oraz uwag i pomysłów.

Nie czekaj. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.
Tel: 514 250 100